Ceny jsou platné pro rok 2021

Jednorázové vstupné – 100,-
platby za toto vstupné se provádí vždy 10 min před zahájením výcviku a to u instruktora.
Individuální hodina nad rámec výcviku (vždy po domluvě s instruktorem) – 250,- za 45 min výcviku s instruktorem (30 minut výcvik pouze s instruktorem + 15 minut v přítomnosti 1 dalšího psovoda

Permanentka 5 vstupů – 500,-
Permanentka 10 vstupů – 750,-
Permanentka 20 vstupů – 1.300,-

Permanentky jsou nepřenosné (vystavena je na jméno psa, psovod se tedy může střídat).
Platby za permanentky upřednostňujeme bezhotovostně na účet spolku.
V hotovosti pouze v neděli a po domluvě s pokladníkem.

Jak si permanentku vyřídit?

Napište nám e-mail s požadavkem na zřízení permanentky, uveďte prosím celé své jméno, jméno psa a o který druh permanentky máte zájem. Vyčkejte prosím na potvrzení o zaevidování Vaší objednávky a současně Vám bude přidělen variabilní symbol pro provedení platby.

Vyplňte žádost přímo na místě (neděle) u instruktora – upozorňujeme, že v tomto případě bude permanentka připravena až následující neděli, pokud platbu nebudete provádět převodem, tak od Vás bude částka vybrána při předání permanentky (nutno domluvit se s pokladníkem).

Č.ú. 5741780369/0800 do poznámky uveďte Vaše jméno a jméno psa, variabilní symbol je číslo Vaší permanentky (bude přiděleno na základě objednávky).
Platby prosím provádějte tak, aby byly připsány vždy do pátku (počítejte s prodlevou u převodu v případě některých bank) PERMANENTKY SE VYDÁVAJÍ POUZE V NEDĚLI! Pokud tedy nebudeme mít Vaší platbu evidovanou, nebude možné v neděli uplatnit vstup z permanentky a budete muset uhradit vstup jednorázový.

Permanentka se předkládá při každém vstupu na výcvik a to instruktorovi/výcvikáři při zápisu na příslušný výcvik.